Ogrody Perfect

W LICZBACH

0
+
Ukończonych prac
0
%
Zadowolonych klientów
0
+
Lat doświadczenia

Kompleksowe zakładanie ogrodów Nowy Sącz i okolice

Jesteśmy pasjonatami ogrodów, którzy nieustannie podążają za najnowszymi trendami w aranżacji przestrzeni wokół budynków publicznych i prywatnych w Nowym Sączu i okolicach. W Perfect Garden posiadamy narzędzia, które gwarantują idealne przygotowanie terenu, pomoc projektową oraz specjalistyczną w zakresie najlepszych dla Twojego ogrodu roślin. Nasza oferta obejmuje projekty i zakładanie ogrodów przydomowych w Nowym Sączu od tradycyjnych po współczesne. Ogród, który stworzymy i zrealizujemy dla Ciebie, nie będzie tylko zbiorem roślin – będzie optymalnie dostosowany do Twoich oczekiwań i warunków przestrzeni. W zależności od indywidualnych potrzeb każdego klienta, możemy urozmaicić zieleń dodatkowymi elementami, takimi jak zasilanie, oczka wodne, małą architekturę, czy oświetlenie i meble ogrodowe. Wykonujemy zlecenia zakładania ogrodów w Nowym Sączu i całym województwie małopolskim. Wybierając naszą firmę, wybierasz doświadczenie, fachową wiedzę, kompleksowość i szerszą perspektywę. Posiadamy wszystkie niezbędne do założenia i pielęgnacji ogrodu narzędzia. Zawsze dotrzymujemy terminów, a nasi specjaliści zapewniają profesjonalną radę i doradztwo. Skorzystaj z naszych usług i ciesz się wymarzonym ogrodem!

Pielęgnacja Twojego ogrodu w Nowym Sączu

W Perfect Garden, naszym nadrzędnym celem jest zadowolenie klienta. Dążymy do tworzenia i wdrażania najwyższej jakości rozwiązań, aby zapewnić standardy, które przekraczają oczekiwania. Oferujemy nowoczesne projekty ogrodów i usługi pielęgnacyjne w Nowym Sączu. Naszym dążeniem jest, abyś cieszył się swoim wyjątkowym ogrodem przez wiele lat. Dla nas, nowoczesny i funkcjonalny ogród to synonim minimalizmu, gdzie dominują proste formy, zarówno w roślinności, jak i dekoracyjnej architekturze. Tworzymy projekty, które harmonijnie współgrają z otaczającą przestrzenią, łącząc proste, geometryczne elementy z odpowiednio dobranymi roślinami, tworząc spójną i elegancką kompozycję. W Perfect Garden, nie ma rzeczy niemożliwych. Zakładanie ogrodów w Nowym Sączu to nie tylko tworzenie nowych przestrzeni zieleni, ale także dbanie o już istniejące. Zadbamy o każdy, nawet najmniejszy szczegół!

Usługi ogrodnicze Nowy Sącz i okolice

Usługi ogrodnicze świadczymy dla klientów z Nowego Sącza, najbliższych okolic i miejscowości: Stary Sącz, Limanowa, Piwniczna Zdrój, Grybów, Gorlice, Krynica Zdrój i innych. Serdecznie zapraszamy do kontaktu i zaufaniu profesjonalistom.

Ukończone projekty

W OFERCIE - NOWY SĄCZ I OKOLICE

Aranżacje ogrodów przydomowych

Niwelacja i kształtowanie terenów

Mała architektura ogrodowa

Skalniaki ogrodowe

Budowa oczka wodnego

Nawierzchnie ogrodowe

Nawadnianie ogrodów

Montaż oświetlenia ogrodowego

Odwodnienie i drenaże ogrodów

Zakładanie trawnika z rolki i siewu

Figury i rzeźby ogrodowe

Pielęgnacja ogrodów

CO OFERUJEMY KLIENTOM Z NOWEGO SĄCZA?

Klienci z Nowego Sącza, którzy wybierają Perfect Garden, mogą liczyć na gwarancję satysfakcji i konkurencyjne ceny. Świadczymy kompleksowe usługi, począwszy od projektowania, przez zakładanie, aż po urządzanie ogrodu w Nowym Sączu i okolicach. Zapewniamy najwyższej jakości rozwiązania, w tym dobór krzewów, drzewek i roślin do ogrodu, które stanowią integralną część całej architektury.

Projektowanie ogrodów Nowy Sącz

Projekt ogrodu przydomowego i wokół obiektów użytku publicznego wykonujemy zgodnie z najnowszymi trendami biorąc pod uwagę indywidualne możliwości określonego miejsca. Oferujemy zarówno proste, jak i nowoczesne realizacje wnosząc w całość kreatywne pomysły.

Zakładanie ogrodów Nowy Sącz

Oprócz projektów zapewniamy kompleksowe zakładanie ogrodów, które nasi specjaliści ściśle realizują na podstawie zatwierdzonej dokumentacji oraz w ustalonym terminie. Dbamy o każdy detal oraz perfekcję na każdym etapie realizowanych prac.

Pielęgnacja ogrodów Nowy Sącz

Nie masz czasu na pracę przy ogrodzie? Perfect Garden zapewnia profesjonalne usługi pielęgnacyjne – koszenie traw, plewienie roślinek, przycinanie gałęzi. Wszystko po to aby Twój ogród na nowo zaskakiwał swoim pięknym i estetycznym wyglądem.

AKTUALNOŚCI

Dane adresowe

Perfect Garden
Gorzyce 102
38-230 Nowy Żmigród

e-mail: biuro@ogrodyperfect.pl
nr tel: +48 667 700 260
NIP 685 219 21 05