Firma Perfect Garden zajmuje się projektowaniem i urządzaniem terenów zielonych, takich jak: ogrody przydomowe, ogrody na dachach, zielone tereny przy budynkach publicznych, biurowcach oraz na osiedlach mieszkalnych. Nasza firma działa na terenie Podkarpacia, Małopolski oraz Słowacji, a po wcześniejszym ustaleniu wykonamy kompleksowe realizacje także na terenie całego kraju. Swoje usługi wykonujemy nieprzerwanie od 2008 roku.

Zakres działań

Zakres naszych działań to między innymi wykonywanie skarp, pagórków, oczek wodnych, stawów. Wykonujemy również altany, pergole, ścieżki, tarasy, podesty. Instalujemy również systemy nawadniania: zraszacze, linie kroplujące oraz oświetlenie użytkowe i ozdobne.

Posiadamy wiele narzędzi i maszyn wysokiej klasy, dzięki którym nasza praca jest szybsza, wydajniejsza oraz bardziej profesjonalna. Cechuje nas indywidualne podejście do każdego klienta, kompleksowe wykonywanie realizacji, bogate doświadczenie w branży ogrodniczej oraz otwartość na wszelkiego rodzaju propozycje i sugestie. Nie działamy szablonowo, w pełni rozumiemy, że każdy ogród jest inny i wymaga odpowiedniego traktowania. Wdrażamy innowacyjne pomysły, które cieszą się uznaniem naszych Klientów, a co najważniejsze sprawiają, że każda realizacja jest indywidualnym odzwierciedleniem wymarzonego ogrodu.

Atuty firmy

Atutem firmy jest kompleksowość świadczonych usług. Nasze wieloletnie doświadczenie, połączone z pasją, pozwala na wykonanie ogrodu, jaki tylko Państwo zapragną. Rzetelność i fachowość naszej kadry związana jest z wykształceniem formalnym uzyskanym na wiodącej krajowej uczelni rolniczej (studia magisterskie na Akademii Rolniczej w Krakowie) oraz z wieloletnią praktyką. Nasze zaangażowanie oraz umiejętności potwierdzają referencje wielu firm i instytucji oraz licznych zadowolonych klientów zarówno w Polsce, jak i na Słowacji. Jako priorytet stawiamy sobie satysfakcję i spełnienie oczekiwań Klientów.

Wszystkich Państwa, którym marzy się „Perfect Garden”, zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego oraz poprzez załączony formularz kontaktowy. Serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszych usług.