Odwodnienia ogrodów, drenaże ogrodów

Zakładanie ogrodów zaczyna się pod ziemią. Na samym początku należy zadbać o odpowiednie i sprawne systemy odwodnienia ogrodu. Zastoiska wody opadowej utrudniają korzystanie z niego oraz podtapiają rośliny, powodując ich umieranie. Z tego typu problemami doskonale radzi sobie firma Perfect Garden. Oferujemy budowę systemów rozprowadzenia wody. Wykonujemy drenaże rozsączające i opaskowe, studnie chłonne, skrzynki rozsączające. Całość prac wykonamy z własnym materiałem lub z powierzonym przez Państwa.

Odwodnienia ogrodowe firma – realizacje od podstaw

Nawet najpiękniejsze rośliny z rekomendowanych szkółek nie będą rosły na źle przygotowanym podłożu. Odpowiednia warstwa żyznej ziemi może nie wystarczyć, gdy teren nasadzenia jest zbyt podmokły. Jedną z przyczyn gromadzenia się wód opadowych na powierzchni jest właśnie warstwa nieprzepuszczalna ziemi. W celu rozwiązania problemów, między innymi odpowiednio kształtujemy teren ogrodu oraz wymieniamy warstwy ziemi na chłonne. Skuteczne odwodnienie ogrodów, działek i innych terenów zielonych realizujemy w oparciu o wiedzę i bogate doświadczenie.

W celu uzyskania szczegółowych informacji zapraszamy do kontaktu. Usługi realizujemy między innymi w Krakowie, Nowym Sączu, Rzeszowie, Tarnowie i okolicznych miejscowościach. W razie potrzeby zajmiemy się kompleksową realizacją ogrodu na terenie całego kraju i Słowacji.