Wybór odpowiednich nawierzchni stosowanych w ogrodzie powinien nastąpić już na etapie projektowania. W zależności od potrzeb i wymagań indywidualnych dobierane są konkretne produkty. Ważne jest aby, nawierzchnia była trwała, odporna na działanie warunków atmosferycznych oraz posiadała estetyczny wygląd wkomponowany w aranżację całego ogrodu i otoczenia. Dzięki naszemu doświadczeniu i bogatej wiedzy pomożemy w wyborze trafnych rozwiązań oraz wykonamy realizację przedstawionego projektu. Wykonujemy ścieżki, obrzeża, chodniki, podesty, podjazdy. Przygotujemy miejsca na ognisko, pod altanę czy grilla ogrodowego.

Kamień, drewno, bruk lub granit

W zależności od przeznaczenia danego obszaru ogrodu zastosujemy odpowiednio dobrany materiał. W przypadku podjazdów sprawdzą się twarde kostki brukowe, granitowe lub elementy betonowe. Muszą być one odporne na ścieranie oraz znaczne obciążenia. Wykonując ścieżki ogrodowe w zależności od Państwa wymagań wykorzystamy drewno, kamień, gotowe płytki kamienne. Zdolności adaptacyjne takich materiałów są niemalże nieograniczone. Pozwoli to spełnić nowoczesne, ekstrawaganckie jak cechujące się prostotą kompozycje aranżacyjne.

Zapraszamy do kontaktu. Obszarem naszego działania jest Kraków, Rzeszów, Tarnów, Nowy Sącz oraz pozostałe miejscowości z podkarpacia i małopolski. Po wcześniejszym ustaleniu realizujemy projekty ogrodów także na terenie całej Polski.