Kompleksowa pielęgnacja ogrodów i zieleni

Aby widok stworzonego ogrodu nieustannie cieszył każdego użytkownika należy zadbać o jego odpowiednią pielęgnację. Jako doświadczona firma ogrodnicza oferujemy profesjonalną pielęgnację przestrzeni ogrodowych przydomowych, terenów zieleni należących do instytucji państwowych, firm, hoteli i innych obiektów. Szeroki zakres usług pielęgnacyjnych dostosowany jest do indywidualnych wymogów stworzonych przez warunki panujące w ogrodzie. Prace dobierane są w zależności od pory roku, istniejących gatunków roślin oraz danego terenu. Doświadczenie i specjalistyczna wiedza ogrodnicza pozwoli Nam dobrać odpowiednie środki pielęgnacyjne, nawozy oraz zastosować odpowiednie dawkowanie. W ten sposób roślinność ogrodowa jak i cała przestrzeń będzie cieszyć widokiem, czystością, estetyką przez cały rok. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług mieszkańców Krakowa, Tarnowa, Nowego Sącza czy Rzeszowa oraz okolicznych miejscowości.

Prace wykonywane abonamentowo lub jednorazowo

W zależności od indywidualnych wymagań oferujemy abonamentową pielęgnację ogrodów lub prace jednorazowe. Cięcia pielęgnacyjne danych drzew czy krzewów, cięcia prześwietlające jak i cięcia odmładzające pozwalają odkryć na nowo stworzony wcześniej ogród oraz pozwalają na zdrową i długą wegetacje danych roślin. Zadbany trawnik jest wizytówką każdego ogrodu. Areacja trawnika, wertykulacja trawnika, grabienie trawnika, odpowiednie nawożenie trawnika jak i regularne koszenie daje piorunujący efekt. Perfect Garden to firma świadcząca usługi przez cały rok. Wykonujemy wiosenne pielęgnacje ogrodów wraz z przygotowaniem do całego sezonu. Realizujemy prace w trakcie pełnego sezonu jak i po jego zakończeniu. Jesienne przygotowanie ogrodu do zimy obejmuje między innymi: związanie traw ozdobnych, spuszczenie i odpowietrzenie systemu automatycznego nawodnienia, skoszenie trawnika, zgrabienie całego terenu, osłonięcie roślin przed wiatrem i mrozem, zabezpieczenie bylin i wiele innych prac.

Pielęgnacja ogrodu cennik

Cennik usług pielęgnacyjnych ustalany jest indywidualnie w zależności od wykonanych prac. Zapraszamy do kontaktu, chętnie odpowiemy na wszelkie pytania z Państwa strony.