Skalniaki są jednymi z najbardziej rzucających się w oczy ozdobami każdego ogrodu. Ich wielkość, kompozycja, kształt są bardzo różne i jak będą wyglądać zależy to tylko i wyłącznie od naszej wyobraźni. Oferujemy budowę skalniaków w każdej postaci od podstaw, aż po wykończenie i dobór roślin. Pomożemy wybrać odpowiednie miejsce w ogrodzie, jego wielkość, kształt oraz pomóc w wyborze kamieni. Najczęściej wykorzystywanymi kamieniami do zakładania skalniaka w ogrodzie są dolomity, granity, wapienie, bazalty. Ich wybór zależy przede wszystkim od rodzaju założenia i dostępności określonego materiału. W przypadku gotowego projektu zajmiemy się jego kompleksową realizacją. Doświadczenie w branży pozwala nam na fachowe doradztwo na każdym etapie realizacji. Zapraszamy do współpracy klientów z Krakowa, Tarnowa czy Nowego Sącza oraz Rzeszowa, jak i pozostałych miejscowości z województwa podkarpackiego i małopolskiego.

Głazy, kamienie

Doskonałym uzupełnieniem nowoczesnego lub tradycyjnego ogrodu są pojedyncze kamienie lub głazy ozdobne.Odpowiednio wyeksponowane potrafią zwrócić na siebie uwagę. Na specjalne życzenie Klientów zapewnimy kamienie lub głazy do ogrodów w rozmaitych wielkościach i kształtach. Nieregularne i ostre krawędzie oddadzą ich naturalny charakter, a jednocześnie zapewnią doskonałą ozdobę.

Zapraszamy do kontaktu. Pomożemy w doborze odpowiednich materiałów oraz wykonamy skalniak w ogrodzie zgodnie z Państwa wymogami.