Planowanie i zakładanie ogrodu wymaga doświadczenia i wiedzy na każdym etapie jego realizacji. Perfect Garden to odpowiedzialna firma, która kompleksowo przygotuje teren pod realizację ogrodu. Działamy na obszarach województw podkarpackiego, małopolskiego w szczególności w Krakowie, Rzeszowie, Nowym Sączu czy Tarnowie. W razie potrzeby realizujemy prace także na terenie całego kraju. Wspólnie z inwestorem zaplanujemy pagórki, doliny, ścieżki, miejsca na oczka wodne. Odpowiednio przygotowane podłoże jest gwarancją stabilnego i trwałego ogrodu oraz pozwoli uwypuklić charakterystyczne w nim miejsca.

Praktycznie i funkcjonalnie

Odpowiednia niwelacja i ukształtowanie terenu w ogrodzie może zupełnie zmienić obraz jego postrzegania. Może optycznie powiększyć ogród, nadać głębi oraz pozwoli zwrócić uwagę punktów szczególnych. Niwelacja terenu pozwala także odpowiednio przygotować glebę oraz dopasować działkę do Państwa indywidualnych uwarunkowań. Zaplanowane działania będą skoordynowane z kolejnymi etapami prac. Pozwolą przygotować teren pod trawnik, wydzielić miejsca na małą architekturę, nawadnianie czy instalację dowolnych obiektów w ogrodzie.

Zapraszamy do kontaktu. Z nami przygotowanie działki pod ogród przebiegnie szybko i bezproblemowo, a co najważniejsze zgodnie z przedstawionym projektem lub wspólnymi ustaleniami.