Wyposażenie ogrodu w elementy małej architektury pozwala na kompleksowe oraz praktyczne wykorzystanie każdej wolnej przestrzeni. Realizujemy przedstawione nam projekty, wykonujemy nowe oraz proponujemy sprawdzone i praktyczne rozwiązania do każdego ogrodu. Zaaranżujemy wolne przestrzenie tak, aby w pełni spełniały oczekiwania użytkowników. Dla naszych klientów wykonamy lub dostarczymy: altany, grille ogrodowe, pergole, fontanny, murki, donice i wiele innych elementów. Ofertę kierujemy do klientów z całej Polski a w szczególności z Krakowa, Rzeszowa, Nowego Sącza, Tarnowa i okolicznych miejscowości. Realizujemy kompleksowe projekty także poza granicami kraju np. w Słowacji.

Dekoracje i dodatki do ogrodu

Posiadasz już ogród jednak uważasz, że ciągle czegoś w nim brakuje? Nie masz pomysłu na praktyczne i eleganckie wykończenie wolnych przestrzeni. Jako doświadczeni specjaliści pomożemy dobrać odpowiednie ozdoby i dodatki do ogrodu. Jesteśmy w stanie zapewnić ciekawe i nietuzinkowe rozwiązania. Fontanny, rzeźby, kosze gabionowe, murki i donice dekoracyjne nadadzą charakteru i wprowadzą ożywienie w każdym ogrodzie.

Zaufało nam już wielu klientów. Jesteśmy gotowi na wyzwania oraz gwarantujemy satysfakcję z naszych usług. Zapraszamy do kontaktu.