Aranżacja ogrodów z wbudowanymi układami wodnymi są bardzo efektowne. Niezależnie czy jest to minimalistyczny ogród lub znacznie większych rozmiarów oczka wodne, kaskady czy strumyki sprawdzą się w nowoczesnych aranżacjach jak i tych klasycznych. Posiadanie tego typu rozwiązań w ogrodzie to marzenie wielu z nas. Realizujemy kompleksowo układy wodne w ogrodach w postaci oczek, strumyków, kaskad w oparciu o istniejące projekty jak i od podstaw na bazie indywidualnych wymogów naszych Klientów. Najczęściej wykonywane są wolno stojące zbiorniki wodne które są estetycznym dodatkiem do całości ogrodu lub pełnią charakter przestrzeni życiowej dla hodowanych ryb. Bardzo ciekawym jak i modnym rozwiązaniem są ruchome elementy wodne takie jak wodospady, kaskady, spływy, fontanny. Nowoczesna technologia pozwala realizować tego typu rozwiązania w każdej przestrzeni ogrodu.

Oświetlenie i filtracja oczka wodnego

Decydując się na układy wodne w ogrodzie należy pamiętać o ich kluczowych elementach jakimi są: oświetlenie oraz układy filtracyjne. Jako doświadczona grupa ogrodników gwarantujemy fachowe podłączenie oświetlenia oczka wodnego, dedykowanych systemów filtracji. Wszystko to zwiększa walory estetyczne oraz funkcjonalność układów wodnych, pozwala uzyskać krystalicznie czystą wodę oraz podkreślić jej blask.

Roślinność wodna

Właściwy dobór roślinności jest bardzo istotnym elementem w późniejszej pielęgnacji i utrzymywaniu czystości w zbiorniku wodnym. Stanowi ona naturalny system filtracji – roślinność to około 60%-70% całej jego powierzchni. W celu uniknięcia kłopotów z czyszczeniem, estetycznym wyglądem i nadmiarem pracy zaproponujemy sprawdzone i praktyczne rozwiązania, które pozwolą zadbać także o ekstrawagancki wygląd inwestycji.

Osoby zainteresowane naszymi usługami zapraszamy do kontaktu. Działamy na terenie województw małopolskiego oraz podkarpackiego a w szczególności: Krakowa, Nowego Sącza, Tarnowa czy Rzeszowa.