Piękny i zawsze zielony trawnik to najważniejsza wizytówka każdego ogrodu. Sprawia, że jest miejscem odpoczynku, zabawy oraz odpowiada za jego atrakcyjny i indywidualny wygląd. Perfect Garden to kompleksowa firma, posiadająca w bogatej ofercie usługi zakładania trawników w ogrodach, przestrzeniach przydomowych, terenach rekreacyjnych. Zakładamy trawniki z rolki i siewu od podstaw, przygotowując także podłoże.

Wybierając sposób zakładania trawnika należy mieć na uwadze kilka czynników. Jednym z ważniejszych kryteriów jest czas oczekiwania na efekt. Trawa z siewu wymaga dokładnego przygotowania podłoża, żyznej gleby oraz czasy na kiełkowanie i wegetację. Dla tych z Państwa, którym zależy na szybkim efekcie proponujemy trawę z rolki. Zakładając trawnik wcześniej wyhodowany w szkółce, natychmiast uzyskamy efekt pięknego zielonego, miękkiego dywanu. Jako doświadczeni ogrodnicy pomożemy w dokonaniu wyboru metody zakładania trawnika. Istotny jest też gatunek trawy. Ma to kluczowe znaczenie w późniejszej pielęgnacji, eksploatacji i utrzymywaniu trawnika.

Siatka na krety

Krety, nornice oraz inne gryzonie to utrapienie wielu ogrodników oraz posiadaczy ogrodów. Z ich szkodliwym działaniem możemy skutecznie walczyć, stosując odpowiednie siatki przeciw kretom produkowane z tworzyw sztucznych. Oferujemy profesjonalny montaż siatek z własnego lub powierzonego materiału na terenie całego ogrodu, placów zielonych i innych powierzchni. Dodatkowym atutem stosowania siatek na krety, jest wzmocnienie systemu korzeniowego trawy, która bez problemu przenika przez oczka siatek.

Oferujemy usługi kompleksowego zakładania trawników z siewu i rolki oraz siatek na krety na terenach województw małopolskiego, podkarpackiego a w szczególności w Krakowie, Tarnowie, Rzeszowie, Nowym Sączu. W razie potrzeby realizujemy usługi na obszarze całego kraju oraz Słowacji i Austrii.