Aranżacje ogrodów – kompleksowo i profesjonalnie

Oferujemy profesjonalną pomoc w przygotowaniu aranżacji ogrodu oraz zieleni. Specjalizujemy się w aranżacji małych ogrodów, oraz dużych przestrzeni zielonych. Przed podjęciem decyzji dotyczącej wyboru dominującego stylu i ustaleniem szczegółów projektu warto uwzględnić kilka kwestii. Odpowiednio przygotowana i zaplanowana aranżacja działki i zieleni sprawi, że Twój ogród będzie cechował się wyjątkowymi walorami estetycznymi, ale jednocześnie stanie się funkcjonalny i przyjazny. Ogród bardzo często jest powiązany z domem oraz jego wnętrzem. Pomożemy w wyborze konkretnych rozwiązań, dopasujemy styl, aby całość tworzyła jednorodny wizerunek dopasowany do Twoich indywidualnych wymagań. Nasze realizacje głównie wykonujemy w takich miastach jak: Kraków, Tarnów, Rzeszów, Nowy Sącz oraz innych miejscowościach z województwa podkarpackiego i małopolskiego. W razie konieczności po wcześniejszych ustaleniach jesteśmy w stanie wykonać kompleksowe realizacje na terenie całej Polski oraz Słowacji. Zakres naszych usług jest bardzo szeroki. Wykonujemy projekt ogrodu, lub realizujemy zadania według stworzonego już wzorca. Piękny ogród to przestrzeń estetyczna, a zarazem funkcjonalna. Zrobimy wszystko, aby dzięki odpowiedniej aranżacji, Twoja „oaza spokoju” właśnie taka była. Przy aranżacji ogrodów kierujemy się potrzebami i oczekiwaniami Klienta. Podpowiemy jak urządzić mały ogród, ale również założymy duży ogród japoński, czy miejsce w innym stylu. Jesteśmy w stanie zrealizować nawet najbardziej wymagające zlecenia. Jeśli interesuje Cię urządzanie ogrodu, skontaktuj się z nami.

Aranżacja ogrodu przydomowego – nowocześnie lub klasycznie

Planowanie ogrodu wiąże się z licznymi decyzjami, które w kolejnych etapach są realizowane. Aby stworzyć idealną dla siebie zieloną strefę marzeń, należy zastanowić się nad funkcjonalnością i przeznaczeniem ogrodu. Warto tworzyć zakątki i wybierać takie aranżacje ogrodowe, które sprawią że miejsce nabierze charakteru. Jeśli lubimy spędzać czas na powietrzu wydzielimy w aranżacji ogrodu: kącik wypoczynkowy, kącik grillowy (grill ogrodowy, ławki, altanki itd.), jeśli lubimy wodę – zrobimy oczko wodne, źródełko lub staw. Dla maluchów wykonamy plac zabaw i boiska do gier. Jeśli chcesz, by Twoja aranżacja ogrodu mieniła się kolorami i przepełniała zapachami – zaprojektujemy rabaty kwiatowe i dobierzemy odpowiednie rośliny. Podczas aranżacji ogrodu trzeba pamiętać o wielkości działki, niestety nie wszystko się zmieści i nic tak nie psuje wystroju ogrodu jak chaos i nadmiar nagromadzonych rzeczy. Projekt małego ogrodu jest wymagający, jednak służymy doświadczeniem oraz sprawdzonymi rozwiązaniami. Niezależnie czy ma być to klasyczny lub nowoczesny ogród wspólnie zaaranżujemy go tak, aby w pełni spełniał oczekiwania, a wykorzystane pomysły i dodatki nadadzą mu uroku.

Projektowanie ogrodów – pomoc w aranżacji ogrodu od A do Z

Ogród do niezwykłego miejsca, które można zaprojektować według marzeń i potrzeb. Każdy element ogrodu powinien być dopasowany do Twoich indywidualnych upodobań. Jeśli chcesz, aby było to rajskie miejsce relaksu, doskonale sprawdzą się uniwersalne altany, hamaki, huśtawki ogrodowe lub zintegrowany taras. Jeśli szum wody jest dla Ciebie kojący, warto w projekt ogrodu wpisać oczko wodne lub inne elementy wodne. Jeśli natomiast marzysz o ogrodzie, który będzie przede wszystkim przestrzenią do przestrzeni gości, zainwestuj w wygodne, wyposażone w meble ogrodowe, grill murowany. A jeśli dbasz o ekologię, dobrym rozwiązaniem będzie stworzenie miejsca na uprawę warzyw oraz nasadzenie drzew i krzewów owocowych.

Aranżacje ogrodów – co robimy?

  • realizujemy projekty ogrodów przydomowych i przestrzeni użytku publicznego
  • wykonujemy wszelkie prace ogrodowe: zakładanie trawnika; nasadzenia roślin, krzewów i drzew; zakładanie rabatek; organizacja ścieżek; tworzenie oczek wodnych i cieków wodnych; montaż altantek, pergoli i innych elementów małej architektury i wiele więcej!
  • projektujemy, doradzamy, pomagamy wybrać rośliny, dajemy inspiracje, dajemy porady odnośnie pielęgnacji i konserwacji założonych przez nas ogrodów

Zapraszamy do kontaktu wszystkich zainteresowanych z Krakowa, Rzeszowa, Nowego Sącza, Tarnowa jak i całej Polski. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania z Państwa strony.