Profesjonalizm na etapie projektowania jest tak samo ważny jak pasja w wykonaniu. planując kompleksowe realizacje ogrodów nie możemy zapomnieć o systemie nawadniającym. Jako doświadczeni ogrodnicy oferujemy tylko profesjonalne systemy nawadniania znanych i cenionych na rynku marek Rain Bird oraz Hunter. Usługi kierujemy do mieszkańców Krakowa, Tarnowa, Nowego Sącza, Rzeszowa oraz pozostałych miejscowości województwa małopolskiego i podkarpackiego. Planujemy, realizujemy oraz konserwujemy systemy nawadniania w ogrodach. Naszym celem jest optymalizacja całej inwestycji. Tylko w ten sposób zaoszczędzą Państwo czas, i ilość wody niezbędnej do prawidłowego nawodnienia a co za tym idzie funkcjonowania bogatej flory ogrodowej bez większych ingerencji.

Automatyczne systemy nawadniające

Ciągle dążymy do perfekcji. Planując ogród już na samym wstępie należy pomyśleć o rozmieszczeniu systemu nawadniającego. Prawidłowa lokalizacja poszczególnych elementów pozwoli uniknąć dodatkowych kosztów oraz dotrzeć do każdego zakątku przestrzeni ogrodowej. Automatyczne systemy nawadniające Rain Bird oraz Hunter, na których głównie opieramy własne realizacje pozwalają w sposób łatwy i intuicyjny dbać o odpowiedni stopień nawodnienia.

W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu. Perfect Garden to firma stworzona do tworzenia niezwykłych realizacji ogrodowych.