Ogrody Perfect

W LICZBACH

0
+
Ukończonych prac
0
%
Zadowolonych klientów
0
+
Lat doświadczenia

Kompleksowe zakładanie ogrodów Rzeszów i okolice

Ogrody nie są dla nas tylko pracą, ale przede wszystkim wielką pasją, którą z zapałem rozwijamy, aby być zawsze na bieżąco z trendami w zagospodarowywaniu przestrzeni wokół obiektów zarówno publicznych i jednorodzinnych w Rzeszowie i okolicach. W Perfect Garden dysponujemy narzędziami, które zapewniają perfekcyjne przygotowanie terenu, wsparcie projektowe oraz specjalistyczne w zakresie najlepszych dla Twojego ogrodu roślin. Nasza oferta zawiera projekty i zakładanie ogrodów przydomowych w Rzeszowie od klasycznych po nowoczesne. Ogród, który zaprojektujemy i wykonamy dla Ciebie, nie będzie jedynie zbiorem roślin – będzie optymalnie dopasowany do Twoich oczekiwań i uwarunkowań przestrzeni. W zależności od indywidualnych potrzeb każdego klienta, możemy wzbogacić zieleń dodatkowymi elementami, takimi jak zasilanie, oczka wodne, małą architekturę, czy oświetlenie i meble ogrodowe. Realizujemy zlecenia zakładania ogrodów w Rzeszowie i okolicach. Wybierając nasza firmę, stawiasz na doświadczenie, fachową wiedzę, kompleksowość i szerszą perspektywę. Dysponujemy wszelkimi niezbędnymi do założenia i pielęgnacji ogrodu narzędziami. Zawsze dotrzymujemy terminów, a nasi specjaliści służą profesjonalną radą i doradztwem. 

Pielęgnacja Twojego ogrodu w Rzeszowie

Naszym priorytetem jest zadowolenie klienta. Projektujemy i wdrażamy najlepsze rozwiązania, aby zapewnić wyjątkowe standardy. Zapewniamy nowoczesne projekty ogrodów oraz usługi pielęgnacyjne w Rzeszowie. Celem Perfect Garden jest zapewnienie Twojego zadowolenia zachwytu wyjątkowym ogrodem przez wiele lat. Nowoczesny i stosowany ogród jest dla nas synonimem minimalizmu, gdzie występują proste formy zarówno w roślinach, jak i architekturze dekoracyjnej. Tworzymy projekty, które harmonijnie komponują się z przestrzenią. Proste, geometryczne elementy  z odpowiednio dobrymi roślinami zapewniającymi spójną i elegancką kompozycję. W Perfect Garden nie ma rzeczy niemożliwych. Zakładanie ogrodów Rzeszów to również pielęgnacja już stworzonych miejsc zieleni. Zadbamy o każdy szczegół!

Ukończone projekty

W OFERCIE - RZESZÓW I OKOLICE

Aranżacje ogrodów przydomowych

Niwelacja i kształtowanie terenów

Mała architektura ogrodowa

Skalniaki ogrodowe

Budowa oczka wodnego

Nawierzchnie ogrodowe

Nawadnianie ogrodów

Montaż oświetlenia ogrodowego

Odwodnienie i drenaże ogrodów

Zakładanie trawnika z rolki i siewu

Figury i rzeźby ogrodowe

Pielęgnacja ogrodów

CO OFERUJEMY KLIENTOM Z RZESZOWA?

Współpraca klientów z Rzeszowa z Perfect Garden to gwarancja satysfakcji i konkurencyjnych cen. Oferujemy kompleksowe usługi od projektu, po zakładanie, aż po urządzanie ogrodu w Rzeszowie i okolicy. Gwarantujemy najlepsze rozwiązania w tym dobór krzewów, drzewek i roślin do ogrodu, które będą dopełnieniem całej architektury.

Projektowanie

Projekt ogrodu przydomowego i wokół obiektów użytku publicznego wykonujemy zgodnie z najnowszymi trendami biorąc pod uwagę indywidualne możliwości określonego miejsca. Oferujemy zarówno proste, jak i nowoczesne realizacje wnosząc w całość kreatywne pomysły.

Zakładanie

Oprócz projektów zapewniamy kompleksowe zakładanie ogrodów, które nasi specjaliści ściśle realizują na podstawie zatwierdzonej dokumentacji oraz w ustalonym terminie. Dbamy o każdy detal oraz perfekcję na każdym etapie realizowanych prac.

Pielęgnacja

Nie masz czasu na pracę przy ogrodzie? Perfect Garden zapewnia profesjonalne usługi pielęgnacyjne – koszenie traw, plewienie roślinek, przycinanie gałęzi. Wszystko po to aby Twój ogród na nowo zaskakiwał swoim pięknym i estetycznym wyglądem.

AKTUALNOŚCI

Dane adresowe

Perfect Garden
Gorzyce 102
38-230 Nowy Żmigród

e-mail: biuro@ogrodyperfect.pl
nr tel: +48 667 700 260
NIP 685 219 21 05