Aranżacje ogrodów przydomowych

Oferujemy profesjonalną pomoc w przygotowaniu aranżacji ogrodu oraz zieleni. Przed podjęciem decyzji dotyczącej wyboru dominującego stylu i ustaleniem szczegółów projektu warto uwzględnić kilka kwestii. Odpowiednio przygotowana i zaplanowana aranżacja działki i zieleni sprawi, że Twój ogród będzie cechował się wyjątkowymi walorami estetycznymi, ale jednocześnie stanie się funkcjonalny i przyjazny. Ogród bardzo często jest powiązany z domem oraz jego wnętrzem. Pomożemy w wyborze konkretnych rozwiązań, dopasujemy styl, aby całość tworzyła jednorodny wizerunek dopasowany do Państwa indywidualnych wymagań. Nasze realizacje głównie wykonujemy w takich miastach jak: Kraków, Tarnów, Rzeszów, Nowy Sącz oraz innych miejscowościach z województwa podkarpackiego i małopolskiego. W razie konieczności po wcześniejszych ustaleniach jesteśmy w stanie wykonać kompleksowe realizacje na terenie całej Polski oraz Słowacji.

Nowocześnie lub klasycznie

Planowanie ogrodu wiąże się z licznymi decyzjami, które w kolejnych etapach są realizowane. Aby stworzyć idealną dla siebie zieloną strefę marzeń należy zastanowić się nad funkcjonalnością i przeznaczeniem ogrodu. Warto tworzyć zakątki, które sprawią że ogród nabierze charakteru. Jeśli lubimy spędzać czas na powietrzu wydzielimy w aranżacji ogrodu: kącik wypoczynkowy, kącik grillowy, jeśli lubimy wodę – zrobimy oczko wodne, źródełko lub staw. Jeśli chcemy, by nasza aranżacja ogrodu mieniła się kolorami i przepełniała zapachami – zaprojektujemy rabaty kwiatowe i dobierzemy odpowiednie rośliny. Podczas aranżacji ogrodu trzeba pamiętać o wielkości działki, niestety nie wszystko się zmieści i nic tak nie psuje wystroju ogrodu jak chaos i nadmiar nagromadzonych rzeczy. Służymy doświadczeniem oraz sprawdzonymi rozwiązaniami. Niezależnie czy ma być to klasyczny lub nowoczesny ogród wspólnie zaaranżujemy go tak, aby w pełni spełniał Państwa oczekiwania, a wykorzystane pomysły i dodatki nadadzą mu uroku.

Zapraszamy do kontaktu wszystkich zainteresowanych z Krakowa, Rzeszowa, Nowego Sącza, Tarnowa jak i całej Polski. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania z Państwa strony.